Aktualności

Komunikat ws. wizyt w urzędzie

 

Z uwagi na trwający wzmożony okres zachorowań na grypę oraz pojawienie się na terytorium Polski koronawirusa zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie wizyt w  Urzędzie Gminy w Niwiskach.  

W miarę możliwości prosimy o załatwianie spraw w formie elektronicznej lub telefonicznie. Przypominamy też, by oczekując na spotkanie z urzędnikiem, ze względu na własne bezpieczeństwo, zachować odpowiedni dystans od innych oczekujących.
Prosimy również przychodzić tylko na uprzednio wyznaczone terminy wizyt – jeśli są to sprawy pilne, wymagające niezwłocznego załatwienia Państwa spraw.

Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać drogą mailową na adres urzadgminy@gmina.niwiska.pl 

 Do Państwa dyspozycji  pozostają również numery telefonów, pod którymi można uzyskać pomoc:
- Sekretariat -  17 2279 002 oraz 17 2279 704

W wielu sprawach kierowanych do Urzędu można także  wykorzystać środki komunikacji elektronicznej:
- poprzez platformę ePUAP www.epuap.gov.pl (aby z niej skorzystać trzeba mieć Profil Zaufany. Założenie go zajmie chwilę każdemu, kto korzysta z bankowości elektronicznej)
- poprzez platformę e-Obywatel https://obywatel.gov.pl/

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. W wielu sytuacjach nie ma potrzeby załatwiania sprawy osobiście w urzędzie. W związku z tym zachęcamy do załatwiania spraw drogą elektroniczną, a także drogą pocztową.
Kontakty telefoniczne i e-mailowe do wszystkich referatów Urzędu znajdują się na stronie internetowej Urzędu w zakładce Kontakty.
Ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy Niwiska  obowiązuje do odwołania.

2018 Gmina Niwiska.
Wszelkie prawa zastrzeżone
  • Data aktualizacji: 2020-07-03 10:12
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 693 615