Dane teleadresowe

Gmina Niwiska

Niwiska 430
36 - 147 Niwiska
NIP: 814-15-88-011
REGON: 690581672

Urząd Gminy Niwiska

Niwiska 430
36 - 147 Niwiska
Tel. 172279002
fax. 172279341
email: urzadgminy@gmina.niwiska.pl 

Adres EPUAP:

/9h35ggol6d/skrytka

/9h35ggol6d/SkrytkaESP

Godziny pracy Urzędu: 
poniedziałek 7:30 - 16:30 
wtorek - czwartek  7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 14:30

Numery telefonów

TEL.:
        17 2279 704
        17 2279 002  
        17 2279 036
FAX: 17 2279 341

Numery telefonów bezpośrednich

Stanowisko

Imię i nazwisko

Numery wewnetrzne

Nr telefonu

Wójt Gminy 
wojt@gmina.niwiska.pl

Elżbieta Wróbel

31

17 2270411

Zastępca Wójta
Sekretarz Gminy 
sekretarz@gmina.niwiska.pl

Jolanta Marut

49

17 2270429

Skarbnik Gminy 
skarbnik@gmina.niwiska.pl

VAT
finanse@niwiska.pl

Elżbieta Lewandowska - Smoleń

Anna Warunek

39

17 2279384

Kierownik USC, OC 
usc@gmina.niwiska.pl

Kazimierz Pieniek

33

17 2270413

Sekretariat 
sekretariat@gmina.niwiska.pl

Marzena Rzeszutek

30 17 2279002

Informatyk
admin@niwiska.pl

Szymon Pruś

58

17 2270419

Gospodarka przestrzenna 
budownictwo@gmina.niwiska.pl

Grażyna Kasza

32

17 2270412

Inwestycje 
inwestycje@gmina.niwiska.pl

Stanisław Staroń

52

17 2270427

Fundusze Unijne 
m.zielinska@niwiska.pl 
k.kwasnik@niwiska.pl

Małgorzata 
Zielińska-Micek

Kazimierz Kwaśnik

50

34

17 2270414

Ewidencja ludności
Działalność gospodarcza
Zezwolenia alkoholowe 
ewidencja@gmina.niwiska.pl

Elżbieta Rzeszutek

35

17 2270415

Obsługa Rady 
radagminy@gmina.niwiska.pl

Małgorzata 
Zielińska-Micek

50

17 2270414

Ochrona środowiska, nieruchomości 
a.zygmunt@gmina.niwiska.pl

Agnieszka Zygmunt

38

17 2270418

Księgowość UG 
ksiegowosc@niwiska.pl 

p.mycek@niwiska.pl

Marta Toś
Paulina Mycek

40

17 2270420

Podatki 
podatki@gmina.niwiska.pl

Jolanta Salach
Marzena Białek

41

17 2270421

Księgowość i kady szkół 
b.koscielna@gmina.niwiska.pl 

szkoly@gmina.niwiska.pl

i.kilian@niwiska.pl 

Beata Kościelna

Jolanta Słabocha

Ilona Kilian 

42

42

43

17 2270422

17 2270422

17 2270423

Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Sebastian Stypa

51

17 2270424

Świadczenia rodzinne 
gopsniwiska@niwiska.pl

Elżbieta Magda

46

17 2270426

Kierownik Gminnego Ośrodka
Pomocy Społecznej 
gopsniwiska@niwiska.pl

Barbara Czachor

47

17 2270 428

GOPS
Pracownicy socjalni
gopsniwiska@niwiska.pl

Agnieszka Haptaś
Bogusława Mokrzycka
Katarzyna Dłużeń

48

17 2279 342

GOPS Księgowa
gopsniwiska@niwiska.pl

Kazimiera Skiba

57

17 2279 716

GOPS FAX

61

17 2279342 wew. 61

Przewodniczący 
Rady Gminy 
robert.rog@niwiska.pl

Robert Róg

37

17 2279 002

Każdy poniedziałek godz. 15:00 - 16:00
17 2270 417

Zakład Usług Komunalnych w Niwiskach

36 - 147 Niwiska 112
Tel.:17 2279383
NIP 814-15-63-318
REGON 831351160
email: zuk@gmina.niwiska.pl
Kierownik - Jerzy Skiba

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteki w Niwiskach

36 - 147 Niwiska 487
Tel.:17 2279022
email: gokib@gmina.niwiska.pl
Dyrektor - Małgorzata Tetlak

2018 Gmina Niwiska.
Wszelkie prawa zastrzeżone
  • Data aktualizacji: 2019-10-17 13:43
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 003 594