Dzisiaj jest:
urzadgminy@gmina.niwiska.pl, tel/fax. 172279704, 172279020  
Gmina Niwiska Wita
Menu
Samorząd
Gospodarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza


Na niżej podane konto bankowe można wpłacać wszelkie należności gminy np. opłatę skarbową, podatki.

11 9180 1034 2003 2001 3909 0003

Licznik odwiedzin
(od 14.04.2008r.):

Aktualności

Pożegnanie przedszkolaków – starszaków!

2013-08-08

Już półmetek wakacji, a nasze dzielne przedszkolaki pracują i wspaniale bawią się. W dniu 30.07.2013 r. w Niepublicznym Punkcie Przedszkolnym „Puchatek” w Przyłęku młodsze przedszkolaki pożegnały swoich starszych kolegów. W uroczystości wzięli udział: Wójt Gminy Niwiska Elżbieta Wróbel, Prezes Stowarzyszenia „Puchatek” Krzysztof Strzępka, Kierownik Projektu: „Puchatek – edukacja od przedszkola” - Kazimierz Kwaśnik, nauczyciele, opiekunowie oraz rodzice 5,6 – latków.

Grupa 11- osobowa najstarszych przedszkolaków, które po wakacjach rozpoczną naukę w Szkole Podstawowej w Przyłęku żegnała się z przedszkolem. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, a zaproszeni goście docenili ich występy gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości wszystkie dzieci otrzymały małe upominki, a starszaki dyplomy ukończenia przedszkola, które wręczała Pani Wójt.

Kadra pedagogiczna oraz pracownicy przyznali Dyplomy Przyjaciela Przedszkola „Puchatek” dla: Pani Wójt Elżbiety Wróbel, Pana Kazimierza Kwaśnika, Pani Renaty Opalińskiej, Pani Beaty Chodór, Pani Lili Misiak i Pani Anny Miroś za pomoc i współpracę przy realizacji projektu oraz wielką życzliwość i ofiarność na rzecz naszych dzieci.

Mamy nadzieję, że dla przedszkolaków te 3 lata spędzone w naszym przedszkolu były wspaniałą przygodą, do której będę wracać myślami wspominając swoje dzieciństwo. Jesteśmy przekonani, że umiejętności i dobre nawyki wyniesione z naszego przedszkola będą doskonałą furtką do świata wiedzy, którą zdobędą w szkole. Życzymy dzieciom wielu sukcesów na dalszych etapach edukacji, a Rodzicom zadowolenia z wychowywania swoich pociech.

Galeria zdjęć
Katalog usług

kliknij
Galeria

Galeria zdjęć >>
Sołectwa
Rozrywka
Inne
Realizowane Projekty

kliknij

Gmina Niwiska  |  urzadgminy@gmina.niwiska.pl  |  tel.  0-17   2279002   |   Admin