Dzisiaj jest:
urzadgminy@gmina.niwiska.pl, tel/fax. 172279704, 172279020  
Gmina Niwiska Wita
Menu
Samorząd
Gospodarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza


Na niżej podane konto bankowe można wpłacać wszelkie należności gminy np. opłatę skarbową, podatki.

11 9180 1034 2003 2001 3909 0003

Licznik odwiedzin
(od 14.04.2008r.):

Aktualności

Mikołaj w Przyłęku

2013-12-05

W poniedziałek 2 grudnia 2013 roku wszystkie dzieci z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „Puchatek”i Szkoły Podstawowej w Przyłęku z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa. Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonków sań Świętego Mikołaja.

Gdy tylko Mikołaj wszedł do sali na buziach dzieci pojawiło się zdziwienie, zaskoczenie ale przede wszystkim widoczny był uśmiech. Jednak zanim Mikołaj przystąpił do rozdawania prezentów, przedszkolaki powitały Go pięknym wierszykiem oraz zaśpiewały piosenkę, o tym, że wszystkie dzieci Mikołaj kochają.

Po wspaniałych występach nadszedł chyba najbardziej oczekiwany przez dzieci moment -rozdawanie prezentów. Każde dziecko podchodziło do Świętego Mikołaja i odbierało paczkę pełną niespodzianek. Aby uwiecznić te wspaniałe chwile każde z dzieci mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z niezwykłym gościem.

W tym roku przedszkolaki przygotowały niezwykłe niespodzianki – kolorowe bombki z imionami dla: Św. Mikołaja, Wójt Gminy Niwiska – Elżbiety Wróbel, Dyrektora Szkoły Podstawowej w Przyłęku – Joanny Trelka , Sekretarz Jolanty Marut, kierownika projektu - Kazimierza Kwaśnik.

Dzieci będą długo i mile wspominać wizytę Św. Mikołaja, który przyniósł nie tylko łakocie ale i wielki worek nowych zabawek dla naszego przedszkola. Dziękujemy wszystkim sponsorom i pomocnikom Świętego Mikołaja: przede wszystkim Wójt Elżbiecie Wróbel i Sekretarz Jolancie Marut, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przyłęku, Radzie Rodziców oraz naszym dzielnym aniołkom.

Katalog usług

kliknij
Galeria

Galeria zdjęć >>
Sołectwa
Rozrywka
Inne
Realizowane Projekty

kliknij

Gmina Niwiska  |  urzadgminy@gmina.niwiska.pl  |  tel.  0-17   2279002   |   Admin