Dzisiaj jest:
urzadgminy@gmina.niwiska.pl, tel/fax. 172279704, 172279020  
Gmina Niwiska Wita
Menu
Samorząd
Gospodarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza


Na niżej podane konto bankowe można wpłacać wszelkie należności gminy np. opłatę skarbową, podatki.

11 9180 1034 2003 2001 3909 0003

Licznik odwiedzin
(od 14.04.2008r.):

Aktualności

„Jasełka” dla Kochanej Babci i dla Kochanego Dziadka.

2015-02-06

W sobotę 24 stycznia 2015 roku dzieci z Przedszkolna „Puchatek” zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta i zaprezentowały specjalny program artystyczny.
Spotkanie rozpoczął pan Krzysztof Strzępka – Prezes Stowarzyszenia „Puchatek” w Przyłęku witając wszystkich zebranych gości: Sekretarz Gminy Niwiska – panią Jolantę Marut, księdza katechetę Witolda Pazdana, szanownych seniorów oraz rodziców i rodzeństwo przedszkolaków, po czym głos oddał naszym małym artystom.

Na uroczystość przybyło duże grono gości, którzy z aplauzem reagowali na popisy aktorskie swoich pociech. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki oraz zatańczyły krakowiaka i taniec góralski w strojach ludowych z instruktorem rytmiki- Agnieszką Regułą.
W głównej części przedszkolaki wraz z Rodzicami i panią Justyną Kotulą w roli narratora wystawili już po raz szósty tradycyjne „Jasełka”zapraszając do wspólnego kolędowania zebranych gości.
Na zakończenie wnuczęta złożyły życzenia i wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki, a potem szanowni goście zostali zaproszeni przez rodziców przedszkolaków na słodki poczęstunek.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom oraz zaproszonym gościom za przybycie i pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.
Przedszkolaki wraz ze swoimi nauczycielami raz jeszcze składają serdeczne życzenia szanownym Babciom i Dziadkom i zapraszają znów za rok do naszego przedszkola na wspólne świętowanie.

Jolanta Haracz- nauczyciel Przedszkola”Puchatek” w PrzyłękuGaleria zdjęć
Katalog usług

kliknij
Galeria

Galeria zdjęć >>
Sołectwa
Rozrywka
Inne
Realizowane Projekty

kliknij

Gmina Niwiska  |  urzadgminy@gmina.niwiska.pl  |  tel.  0-17   2279002   |   Admin