Dzisiaj jest:
urzadgminy@gmina.niwiska.pl, tel/fax. 172279704, 172279020  
Gmina Niwiska Wita
Menu
Samorząd
Gospodarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza


Na niżej podane konto bankowe można wpłacać wszelkie należności gminy np. opłatę skarbową, podatki.

11 9180 1034 2003 2001 3909 0003

Licznik odwiedzin
(od 14.04.2008r.):

Aktualności

Święto Rodziny u „Puchatka”

2015-06-10

Dnia 5 czerwca 2015 r. w Niepublicznym Przedszkolu „Puchatek” w Przyłęku odbyła się wspaniała uroczystość – Święto Rodziny . Na wstępie prezes Stowarzyszenia „Puchatek”pan Krzysztof Strzępka powitał przybyłych gości: pana sołtysa Stanisława .Chlebowskiego, pana Leona. Mycek z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przyłęku, Rodziców, nauczycieli i przedszkolaków wraz z rodzeństwem.

Dzieci przygotowały dla mamy i taty prezenty w postaci wierszy, piosenek, życzeń i niespodzianek oraz przedstawienia pod tytułem „Legenda o sławnym Smoku Wawelskim". Było to ambitne przedsięwzięcie artystyczne, będące owocem współpracy naszego przedszkola z panią Agnieszką Reguła – instruktorem rytmiki. Podczas występu dzieci wykorzystały umiejętności zdobyte w czasie zabawy i nauki tańców ludowych i współczesnych. W przepięknych strojach krakowskich opowiedziały rodzicom historię, która wydarzyła się dawno, dawno temu w Krakowie.

Wielotygodniowe przygotowania - podział ról, nauka tekstu na pamięć, dialogi, muzyka, rekwizyty, stroje, dekoracje i liczne próby, przyniosły zamierzone efekty. Przedstawienie wprowadziło wszystkich w atmosferę radości i zadowolenia.

W tak doniosły dniu, najważniejszym podarunkiem dla Rodziców od swoich dzieci były pierwszy raz własnoręcznie wykonane kwiatowe drzewka z sekretnym wyznanie: „Kocham Cię Mamusiu, kocham Cię Tatusiu”.

Na zakończenie wszyscy zastali zaproszeni na słodki poczęstunek, który przygotowały: pani Bożena Strzępka i pani Renata Opalińska oraz pani Mirosława Pełka. Przy okazji, wspomnieć trzeba, że przedstawienie nie byłoby tak wielkim sukcesem, gdyby nie nieocenione wsparcie i pomoc wspaniałych rodziców naszych przedszkolaków. Wszystkim z serca dziękujemy!

Nauczycielki- Justyna Kotula i Jolanta Haracz

Galeria zdjęć
Katalog usług

kliknij
Galeria

Galeria zdjęć >>
Sołectwa
Rozrywka
Inne
Realizowane Projekty

kliknij

Gmina Niwiska  |  urzadgminy@gmina.niwiska.pl  |  tel.  0-17   2279002   |   Admin