Dzisiaj jest:
urzadgminy@gmina.niwiska.pl, tel/fax. 172279704, 172279020  
Gmina Niwiska Wita
Menu
Samorząd
Gospodarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza


Na niżej podane konto bankowe można wpłacać wszelkie należności gminy np. opłatę skarbową, podatki.

11 9180 1034 2003 2001 3909 0003

Licznik odwiedzin
(od 14.04.2008r.):

Aktualności

II Olimpiada Przedszkolaków w Hucinie

2015-06-23

Dzieci z naszego przedszkola „Puchatek” w środę 17 czerwca 2015 roku wzięły udział po raz drugi w Olimpiadzie Przedszkolaków . W tej wesołej imprezie wystartowały dzieci trzy - cztero- pięcio- oraz sześcioletnie ze wszystkich przedszkoli z terenu Gminy Niwiska. Uczestniczące w tych zawodach, maluchy miały okazję doświadczyć sportowej rywalizacji, jednocześnie korzystając z aktywności ruchowej.

Olimpiada Przedszkolaków to świetna zabawa oraz moc wrażeń. Przeprowadzone "zawody", choć z lekkim przymrużeniem oka, ale były pełne emocji dla najmłodszych sportowców. Rywalizacja była bardzo zacięta. W programie zawodów znalazły się różne konkurencje: przeciąganie linii, wyścigi sprawnościowe i wiele innych. Przedszkolaki wykazały się niezwykłą determinacją i siłą walki. Doskonałym uzupełnieniem zabawy były liczne atrakcje, które czekały na uczestników imprezy min.: piosenki, tańce, kolorowe i dynamiczne prezentacje, które spotkały się z aplauzem najmłodszych. Po zawodach przedszkolaki zostały zaproszone na pyszny poczęstunek. Na zakończenie imprezy, na szyjach wszystkich zawodników, zawisły pamiątkowe medale oraz zostały wręczone puchary, a na buziach najmłodszych zagościły radosne uśmiechy.
v Organizatorem Olimpiady było Stowarzyszenie „Wieś Przyjazna Dzieciom” w Hucinie przy współpracy z nauczycielami tutejszej szkoły i przedszkola „Kraina radości”. Wkład ich pracy jest nieoceniony. Serdeczne podziękowania kierujemy do organizatorów i uczestników Olimpiady za wspaniałą atmosferę, ducha sportowej rywalizacji i fantastyczną oprawę imprezy.

Przedszkolaki i pracownicy Niepublicznego Przedszkola „Puchatek” w Przyłęku

Katalog usług

kliknij
Galeria

Galeria zdjęć >>
Sołectwa
Rozrywka
Inne
Realizowane Projekty

kliknij

Gmina Niwiska  |  urzadgminy@gmina.niwiska.pl  |  tel.  0-17   2279002   |   Admin