Dzisiaj jest:
urzadgminy@gmina.niwiska.pl, tel/fax. 172279704, 172279020  
Gmina Niwiska Wita
Menu
Samorząd
Gospodarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza


Na niżej podane konto bankowe można wpłacać wszelkie należności gminy np. opłatę skarbową, podatki.

11 9180 1034 2003 2001 3909 0003

Licznik odwiedzin
(od 14.04.2008r.):

Aktualności

Pożegnanie małych przyjaciół „Puchatka”.

2015-07-08

Dnia 30 czerwca bieżącego roku dzieci z Punktu Przedszkolnego „Puchatek” w Przyłęku świętowały uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.
Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 14.30 w sali przedszkolnej w obecności wszystkich zaproszonych gości. Maluchy pięknie pożegnały swoich starszych kolegów, odchodzących z przedszkola do szkoły, natomiast starszaki wspaniale recytowali wiersze, w których wspominali swoje pierwsze dni w przedszkolu oraz wspólne zabawy. Nie zabrakło również wesołych piosenek o czasie spędzonym w przedszkolu i o szkole, w której czekają na nich nowe obowiązki. Występ został nagrodzony głośnymi brawami.
Następnie pan prezes Stowarzyszenia „Puchatek” Krzysztof Strzępka i panie wychowawczynie pożegnały wszystkie dzieci oraz wręczyły im pamiątkowe dyplomy. Kadra pedagogiczna przyznała również Dyplomy Przyjaciela Przedszkola „Puchatek” dla osób szczególnie zaangażowanych w pomoc i współpracę przy realizacji planów związanych z działalnością naszej placówki oraz wielką życzliwość i ofiarność na rzecz naszych dzieci.
Na zakończenie występów dzieci podziękowały paniom wychowawczyniom za każdą wspólnie spędzoną chwilę. Był to bardzo wzruszający moment i w niejednym oku zakręciła się łza. Dzień ten pozostanie w naszej pamięci i będziemy mogli go przywoływać patrząc na piękne zdjęcia, których nie zabrakło podczas tej uroczystości.


Katalog usług

kliknij
Galeria

Galeria zdjęć >>
Sołectwa
Rozrywka
Inne
Realizowane Projekty

kliknij

Gmina Niwiska  |  urzadgminy@gmina.niwiska.pl  |  tel.  0-17   2279002   |   Admin