Dzisiaj jest:
urzadgminy@gmina.niwiska.pl, tel/fax. 172279704, 172279020  
Gmina Niwiska Wita
Menu
Samorząd
Gospodarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza


Na niżej podane konto bankowe można wpłacać wszelkie należności gminy np. opłatę skarbową, podatki.

11 9180 1034 2003 2001 3909 0003

Licznik odwiedzin
(od 14.04.2008r.):

Aktualności

Pasowanie na Przedszkolaka w Przyłęku

2015-10-20

Dnia 17.10.2015 r. w Punkcie Przedszkolnym „Puchatek” w Przyłęku odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed tak licznie zgromadzoną publicznością.
Impreza rozpoczęła się od uroczystego wejścia wszystkich przedszkolaków. Dzieci oraz zaproszeni goście ,w tym Pani Wójt Gminy Niwiska Elżbieta Wróbel, zostali przywitani przez Prezesa Stowarzyszenia „Puchatek”- Pana Krzysztofa Strzępkę.
Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Razem ze swoimi kolegami i koleżankami z grupy świetlicowej tańczyły, śpiewały piosenki, recytowały wierszyki. Mali artyści spisali się na medal. Zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po zakończonej części artystycznej Pani Wójt Gminy Niwiska Elżbieta Wróbel dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko z grupy przedszkolnej otrzymało dyplom natomiast z grupy świetlicowej zdjęcie z pobytu w naszym przedszkolu. Prezent dla wszystkich przedszkolaków przygotował także ksiądz katecheta Szkoły Podstawowej w Przyłęku, który zaszczycił nas swoją obecnością. Po części artystycznej, wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek
Wszystkim przedszkolakom składamy gratulacje i życzymy wspaniałej zabawy i miłego pobytu w naszym Przedszkolu „Puchatek”, a Rodzicom dziękujemy za udział i pomoc w zorganizowaniu tej wyjątkowej uroczystości.

Katalog usług

kliknij
Galeria

Galeria zdjęć >>
Sołectwa
Rozrywka
Inne
Realizowane Projekty

kliknij

Gmina Niwiska  |  urzadgminy@gmina.niwiska.pl  |  tel.  0-17   2279002   |   Admin