Dzisiaj jest:
urzadgminy@gmina.niwiska.pl, tel/fax. 172279704, 172279020  
Gmina Niwiska Wita
Menu
Samorząd
Gospodarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza


Na niżej podane konto bankowe można wpłacać wszelkie należności gminy np. opłatę skarbową, podatki.

11 9180 1034 2003 2001 3909 0003

Licznik odwiedzin
(od 14.04.2008r.):

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w Punkcie Przedszkolnym PUCHATEK

2016-02-03

Dnia 30 stycznia 2016 roku dzieci z Punktu Przedszkolnego „Puchatek” w Przyłęku oraz podopieczni grupy świetlicowej zaprosiły swoje babcie oraz dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Babcie i dziadków na wspólnym spotkaniu powitał Prezes Stowarzyszenia „Puchatek” Krzysztof Strzępka który nakreślił program spotkania – a był on wyjątkowo bogaty.
Na samym początku dzieci zatańczyły dla babci i dziadka wspólny taniec. Następnie odegraliśmy Jasełka, które zostało przyjęte przez uczestników spotkania gromkimi brawami. Przedstawienie było niezwykle wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli pastuszkowie jak i królowie Na zakończenie wnuczęta złożyły życzenia i wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki, a potem szanowni goście zostali zaproszeni przez rodziców na słodki poczęstunek.
Uroczystość była wielkim wydarzeniem w życiu przedszkola i zapadnie na długo w pamięci jej uczestników. Pragniemy serdecznie podziękować przybyłym gościom: wszystkim dostojnym Prababciom i Babciom oraz Dziadkom i Pradziadkom, a także Pani Sekretarz Gminy Niwiska Jolancie Marut, Księdzu Katechecie Sławomirowowi Piętowskiemu, Radnemu wsi Przyłęk Stanisławowi Nowalanemu – za przybycie oraz Rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.
Za Wasze zaangażowanie… z głębi serca DZIĘKUJĘ. Justyna Kotula.


Katalog usług

kliknij
Galeria

Galeria zdjęć >>
Sołectwa
Rozrywka
Inne
Realizowane Projekty

kliknij

Gmina Niwiska  |  urzadgminy@gmina.niwiska.pl  |  tel.  0-17   2279002   |   Admin