Dzisiaj jest:
urzadgminy@gmina.niwiska.pl, tel/fax. 172279704, 172279020  
Gmina Niwiska Wita
Menu
Samorząd
Gospodarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza


Na niżej podane konto bankowe można wpłacać wszelkie należności gminy np. opłatę skarbową, podatki.

11 9180 1034 2003 2001 3909 0003

Licznik odwiedzin
(od 14.04.2008r.):

Aktualności

Dzień Rodziny - w punkcje przedszkolnym w Przyłęku

2016-06-08

Dnia 4 czerwca 2016 r. w Punkcie Przedszkolnym „Puchatek” w Przyłęku odbyła się wspaniała uroczystość – Dzień Rodziny. Na wstępie prezes Stowarzyszenia „Puchatek” Pan Krzysztof Strzępka powitał przybyłych gości: Panią Wójt Gminy Niwiska - Elżbietę Wróbel, Panią Sekretarz Gminy Niwiska - Jolantę Marut, Panią Prezes Stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Niwiska - Bożenę Strzelec – Loch , Rodziców, przedszkolaków oraz wychowanków grupy świetlicowej.
Podczas starannie przygotowanego występu, który był efektem współpracy przedszkola ze świetlicą, najmłodsi zaprezentowali przedstawienie pt.: „Dżungla”. Spotkanie w świecie egzotycznych zwierzątek rozpoczęła barwna parada dzieci przebranych w kolorowe, charakterystyczne stroje. Choć na chwilę zaproszeni goście mogli poczuć trochę lata i zagościć w gorącej, egzotycznej Afryce. Sympatię widzów wzbudzili wszyscy mali aktorzy a wśród nich główny bohater, murzynek Ambo, w którego wcielił się Adam Piechota. Mimo ogromnej tremy dzieci poradziły sobie wyśmienicie wzbudzając wśród zebranych gości podziw i wzruszenie. Przedstawienie zakończyło się wspólnym tańcem, który został nagrodzony gromkimi brawami. Nagrodą za tak piękny występ była kolorowa dmuchana zjeżdżalnia, która dostarczyła nie tylko super zabawy ale również prawdziwej adrenaliny.
Pragniemy serdecznie podziękować zaproszonym gościom za przybycie. Uśmiechnięte twarze dzieci, zadowoleni rodzice i padające zewsząd słowa uznania to dowód na to, że warto poszukiwać i starym treściom nadawać nową formę. Współpraca Punktu Przedszkolnego „Puchatek” ze świetlicą wiejską, otwarcie się na środowisko lokalne jest pozytywnie postrzegane, o czym świadczą liczne dowody sympatii podczas codziennych kontaktów oraz organizowanych wspólnie uroczystości.
Jeszcze raz z głębi serca DZIĘKUJEMY.
.Katalog usług

kliknij
Galeria

Galeria zdjęć >>
Sołectwa
Rozrywka
Inne
Realizowane Projekty

kliknij

Gmina Niwiska  |  urzadgminy@gmina.niwiska.pl  |  tel.  0-17   2279002   |   Admin