Dzisiaj jest:
urzadgminy@gmina.niwiska.pl, tel/fax. 172279704, 172279020  
Gmina Niwiska Wita
Menu
Samorząd
Gospodarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza


Na niżej podane konto bankowe można wpłacać wszelkie należności gminy np. opłatę skarbową, podatki.

11 9180 1034 2003 2001 3909 0003

Licznik odwiedzin
(od 14.04.2008r.):

Aktualności

Miłość na „Medal”... Złote Gody małżeńskie w gminie Niwiska

2017-10-19

„Złote Gody” - to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.

Pięć par małżeńskich z terenu gminy Niwiska świętowało 18 października 2017r. Złote Gody, czyli okrągły Jubileusz Pięćdziesięciolecia Pożycia Małżeńskiego.

Z tej okazji w kościele parafialnym pw. Św. Mikołaja w Niwiskach została odprawiona przez ks. proboszcza Kazimierza Franczaka uroczysta dziękczynna msza święta, po której w dworku HUPKI odbyło się spotkanie z dostojnymi Jubilatami.

Uroczystego aktu dekoracji medalami nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Zbigniew Chmielowiec Poseł na Sejm RP i Wójt Gminy Elżbieta Wróbel. Jubilatom wręczono odznaczenia, upominki, pamiątkowe dyplomy oraz kwiaty. Życzenia i gratulacje Jubilatom złożył Starosta Kolbuszowski Józef Kardyś.

W tym wyjątkowym dniu Jubilatom towarzyszyli najbliżsi i Seniorzy z Gminy Niwiska , którzy równocześnie świętowali Dzień Seniora. Dla Jubilatów w okolicznościowej akademii wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej w Siedlance, Seniorzy z Dziennego Domu Senior Wigor i kapela Widelanie.

Jubileusz Pięćdziesięciolecia Pożycia Małżeńskiego obchodziły następujące pary:

Państwo Rozalia i Tadeusz Bajor z Trześni
Państwo Maria i Stanisław Fryc z Kosów
Państwo Stanisława i Marian Komaniecki z Siedlanki
Państwo Maria i Leon Rzeszutek z Przyłęka
Państwo Teresa i Eugeniusz Tetlak z Trześni

Życzymy Jubilatom kolejnych lat wspólnego życia. Niech każdy dzień dostarcza radości, a uśmiech zawsze gości w ich sercach.Katalog usług

kliknij
Galeria

Galeria zdjęć >>
Sołectwa
Rozrywka
Inne

Gmina Niwiska  |  urzadgminy@gmina.niwiska.pl  |  tel.  0-17   2279002   |   Admin