Dzisiaj jest:
urzadgminy@gmina.niwiska.pl, tel/fax. 172279704, 172279020  
Gmina Niwiska Wita
Menu
Samorząd
Gospodarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza


Na niżej podane konto bankowe można wpłacać wszelkie należności gminy np. opłatę skarbową, podatki.

11 9180 1034 2003 2001 3909 0003

Licznik odwiedzin
(od 14.04.2008r.):

Aktualności

Bajkowy Bal Andrzejkowy w Przedszkolu „Wesoły Promyk” w Siedlance

2017-11-28

Hokus – pokus wosku lanie… Co ma stać się niech się stanie!!!

Tymi słowami dzieciaki z przedszkola w Siedlance rozpoczęły w czwartek 23 listopada BAJKOWY BAL ANDRZEJKOWY.

Już od samego rana w przedszkolu zrobiło się bardzo magicznie, a to za sprawą pojawiających się księżniczek, wróżek, kotów, strażaków, batmanów i innych ciekawych stworków. To oczywiście były dzieci, w swoich fantastycznych strojach.

Wielką niespodzianką było pojawienie się na uroczystości wyjątkowego gościa – wróżki Aurelii, która swoim wyglądem wprawiła dzieci w ogromne zdumienie. Przybyła ona z Krainy Wróżek i zaprosiła dzieci do wspólnej zabawy. Przedszkolaki nauczyły się zaczarowanego zaklęcia, które miało pomóc w czarowaniu. Wróżka zorganizowała wiele wróżb andrzejkowych, w czasie, których uczestnicy poznali swoją przyszłość. Wśród wróżb była: „Szczęśliwa moneta”, „Magiczne kubki”, „Zaczarowany kolor”, „Kolega z serduszka”, „Lanie wosku”. Zagadkowe twory z przelanego wosku były chyba jedną z największych atrakcji.

Noc andrzejkowa jednak, to nie tylko wróżby. W rytmie przebojów dziecięcych wróżki i magowie tańczyli wśród migających światełek, od czasu do czasu śpiewając znane piosenki. Panie nie zapomniały również o istotnym punkcie zabawy. Jak przystało na czarownice i magów, zasiadali oni w przerwach pomiędzy wróżbami i tańcami do suto zastawionego stołu. To, jak zaznaczają nauczycielki, nie udałoby się bez wspaniałych rodziców, którzy zaopatrzyli imprezę w same pyszności. Za co bardzo dziękują.

Dzieci jednogłośnie orzekły, że bal był super zabawą i czekają na kolejny.
Katalog usług

kliknij
Galeria

Galeria zdjęć >>
Sołectwa
Rozrywka
Inne

Gmina Niwiska  |  urzadgminy@gmina.niwiska.pl  |  tel.  0-17   2279002   |   Admin