Dzisiaj jest:
urzadgminy@gmina.niwiska.pl, tel/fax. 172279704, 172279020  
Gmina Niwiska Wita
Menu
Samorząd
Gospodarka


Biuletyn Informacji Publicznej

Elektroniczna Skrzynka Podawcza


Na niżej podane konto bankowe można wpłacać wszelkie należności gminy np. opłatę skarbową, podatki.

11 9180 1034 2003 2001 3909 0003

Licznik odwiedzin
(od 14.04.2008r.):

Aktualności

DLA BABCI I DZIADKA JASEŁKA WYSTAWIAMY

2018-02-15

We wtorek, 30 stycznia w bibliotece w Siedlance odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „Wesoły Promyk”. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia.

Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka. Maluszki ku uciesze swoich babć i dziadków, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.

Po przedstawieniu pani dyrektor Krystyna Piątkowska złożyła życzenia wszystkim solenizantom. Następnie spośród dzieci wywołano a następnie nagrodzono te, które wzięły udział w konkursie plastycznym „Moja choinka” organizowanym przez NPP Wesoły Promyk. Dyplomy i nagrody otrzymali: Maksymilian Flis, Wiktoria Urbaniak, Michalina Magda, Lena Guźda, Wiktoria Olejko, Natalia Augustyn, Hubert Chmielowiec.

Dla zaproszonych gości został przygotowany przez rodziców poczęstunek, a później czekały na nich prezenty: papierowe storczyki dla babć oraz kalendarze dla dziadków.

Katalog usług

kliknij
Galeria

Galeria zdjęć >>
Sołectwa
Rozrywka
Inne

Gmina Niwiska  |  urzadgminy@gmina.niwiska.pl  |  tel.  0-17   2279002   |   Admin