Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Trwa Narodowy Spis Powszechny 2021 - możliwość dowozu do punktu spisowego

usługi door to door 
NSP 2021 
plakat door to door 

Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych


Uprzejmie przypominamy wszystkim Mieszkańcom, że od 1 kwietnia 2021 r. na terenie całego kraju odbywa się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021. Udział w spisie powszechnym jest obowiązkowy. 

Podstawową, obowiązkową metodą udziału w NSP 2021 jest samospis internetowy, który polega na samodzielnym wypełnieniu na komputerze lub na urządzeniu mobilnym formularza spisowego, dostępnego na oficjalnej stronie Głównego Urzędu Statystycznego pod adresem spis.gov.pl.

Przez cały czas trwania spisu możecie Państwo również spisać się w Urzędzie Gminy Niwiska z pomocą pracownika na specjalnie przygotowanym stanowisku komputerowym dla mieszkańców.

Osoby, posiadające orzeczenie o niepełnosprawności lub nie posiadające orzeczenia ale potrzebujesz pomocy w zakresie transportu ze względu na trudności w samodzielnym przemieszczaniu się ze względu na ograniczoną sprawności które  nie będą mogły spisać się samodzielnie, lub przez infolinie będą mogli skorzystać z usług dowozu do Urzędu Gminy Niwiska w celu spisania się w Gminnym Biurze Spisowym z pomocą pracownika w ramach usług indywidualnego transportu „door to door”. Osoby zainteresowane transportem mogą zamawiać usługę dzwoniąc pod numer telefonu: 667-559-352 .

Rachmistrze spisowi od 4.05.2021r. realizujący wywiady telefoniczne będą dzwonić wyłącznie
z numerów telefonu 
22 828 88 88 lub 22 279 99 99

PROSZĘ UWAŻAĆ NA OSZUSTÓW!

Przypominamy także, że w razie wątpliwości tożsamość rachmistrza spisowego można potwierdzić na infolinii spisowej pod numerem telefonu 22 279 99 99 lub na stronie https://rachmistrz.stat.gov.pl/formularz/  

Zachęcamy Państwa do udziału w spisie, pomoc osobom starszym i niepełnosprawnym w swoim otoczeniu, jak również do włączenia się w upowszechnianie informacji o NSP 2021 i przekazywanie informacji swoim najbliższym, oczywiście w sposób nienarażający Państwa zdrowia i bezpieczeństwa.

Gminny Komisarz Spisowy

          Elżbieta Wróbel 

      

2018 Gmina Niwiska.
Wszelkie prawa zastrzeżone
  • Data aktualizacji: 2021-10-13 21:18
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 541 223