Aktualności

Liczba odsłon: 3245246

BADANIE ANKIETOWE

2023-03-27
Gmina Niwiska
Gmina Niwiska

W ramach Partnerstwa Kolbuszowskiego utworzonego przez Powiat Kolbuszowski, Gminę Kolbuszowa, Gminę Dzikowiec, Gminę Cmolas, Gminę Majdan Królewski, Gminę Niwiska oraz Gminę Raniżów realizujemy projekt „Opracowanie koncepcji Smart Village dla gmin należących do Partnerstwa Kolbuszowskiego” – projekt „Centrum Wsparcia Doradczego Plus”. W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w badaniu ankietowym, którego celem jest poznanie Państwa opinii związanych z wewnętrznymi i zewnętrznymi uwarunkowaniami, aktualnymi potrzebami oraz określenie Państwa opinii w zakresie dalszego kierunku rozwoju miejscowości Kolbuszowa. W związku z czym zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniżej zamieszczonej ankiety.

Aby wypełnić ankietę kliknij TUTAJ  

Ankietę będzie można wypełnić do dnia 31.03.2023 r.

Jesteśmy przekonani, że jako aktywni mieszkańcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych i lokalnych środowisk gospodarczych oraz instytucji publicznych, środowisk edukacyjnych i kulturalnych weźmiecie Państwo udział w tym badaniu ankietowym, podzielicie się Państwo swoimi opiniami, które przyczynią się do określenia kierunków rozwoju dla wskazanej powyżej miejscowości.

Ponadto zachęcamy do obserwowania profilu Inteligentne Wioski Partnerstwa Kolbuszowskiego – Smart Village” na Facebooku (Meta). Umieściliśmy tam linki do badania ankietowego (prosimy o udział) oraz do transmisji spotkań on-line. Będziemy na nim umieszczać między innymi relacje z wydarzeń oraz wypracowane materiały.