Aktualności

Liczba odsłon: 3151587

Złote Gody w Gminie Niwiska

2023-08-17

Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego należy do uroczystości, w których uczestniczymy z wielkim wzruszeniem. Rocznica ślubu to szczególna okazja, aby się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co się osiągnęło w ciągu wspólnego życia.

Jubilaci z naszej Gminy 50 lat temu zawarli związki małżeńskie. Od tego dnia wiodą wspólne życie, pokonując wszelkie trudności narzucone przez los. Te wspólne 50 lat to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie. 

Obchody 50-lecia pożycia małżeńskiego w naszej gminie rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele p.w. Św. Mikołaja w Niwiskach, następnie w Dworku Hupki Jubilaci odebrali z rąk Pani Wójt Elżbiety Wróbel medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez Prezydenta RP.

Gratulujemy Parom tego wyróżnienia, jak też tego pięknego jubileuszu i życzymy wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku, radości z każdego kolejnego dnia i wszelkiej pomyślności, byśmy mogli świętować kolejne jubileusze, bo tylko „Ludzie, którzy się kochają z całego serca, nigdy się nie starzeją”.

 

Galeria
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska 
Złote Gody w Gminie Niwiska
Złote Gody w Gminie Niwiska