Aktualności

Liczba odsłon: 3143730

Zbieramy nakrętki !!!

2024-04-25
Zbieramy nakrętki  !!!
Zbieramy nakrętki !!!

Wójt Gminy Niwiska  ogłasza konkurs zbierania nakrętek plastikowych dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy Szkołach Podstawowych (klasa 0) z terenu Gminy Niwiska.

Zbieranie nakrętek jest elementem edukacyjnym, który zmierza do wprowadzenia nawyku selektywnego zbierania, a także uświadamia najmłodszym jak ważny jest recykling i ochrona środowiska. Nie tylko o pieniądze w całej akcji chodzi. Ważne jest to, że chcemy i pomagamy ludziom. Zebrane nakrętki zostaną przekazane Kamilowi Szczepanek na rehabilitację i dalsze leczenie.

Za największą wagowo ilość zebranych nakrętek (w przeliczeniu na jednego ucznia) przedszkole, oddział przedszkolny ( tzw. zerówka) otrzyma nagrodę rzeczową ufundowaną przez Wójta Gminy Niwiska. Nagrody zostaną przyznane za  I, II i III  miejsce oraz nagrody pocieszenia. Nagrodzeni zostaną  poinformowani drogą e-mail.

Opisane i zważone nakrętki  należy składać w Urzędzie Gminy w Niwiskach w godzinach pracy urzędu. Osoba do kontaktu Agnieszka Zygmunt – tel. 17 2270 418

 

Konkurs trwa do 31 maja 2024 roku

Nagrody czekają na zwycięzców!!!