Aktualności

Liczba odsłon: 3328821

Rekrutacja do firmy ELTEL NETWORKS ENERGETYKA w Widełce

2024-06-12
Eltel logo
Eltel logo

Firma Eltel Networks Energetyka SA z biurem w  Widełce chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców okolicznych gmin przedstawia ofertę współpracy w zakresie rekrutacji kandydatów do pracy w naszej organizacji.

O naszej firmie:

Jesteśmy firmą branży energetycznej należącą do międzynarodowej Grupy Eltel - doświadczonego dostawcy infrastruktury i usług sieciowych, w szczególności sieci elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych na całym świecie.

Nasza firma posiada ponad 60-letnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów elektroenergetycznych liniowych i stacyjnych. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, centrum badawczo-rozwojowym, biurem projektowym oraz centrum szkoleniowym. Obecnie zatrudniamy ok. 400 osób, które z pasją tworzą i realizują projekty budowy linii i stacji energetycznych.

W załączniku przesyłamy prezentację opisującą pokrótce realizowane przez nasze brygady zadania.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony: www.eltelnetworks.pl.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy jak również chcąc stworzyć miejsca pracy na lokalnym rynku poszukujemy pracowników - obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

  • Elektromonter linie.
  • Inżynier systemów automatyki.
  • Elektromonter / Technik elektryk.
  • Inżynier EAZ.

Firma Eltel Networks Energetyka SA zapewnia branżowe szkolenia dla nowo zatrudnionych pracowników, które pozwalają wdrożyć się w specyfikę realizowanych przez nas zadań.

Chcąc dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców gmin chcielibyśmy zaprosić Państwa, oraz Przedstawicieli poszczególnych sołectw na robocze spotkanie mające na celu omówienie zasad współpracy.

Termin spotkania w dogodnym dla wszystkich terminie.

  • Eltel Networks Energetyka- prezentacja rozmiar: (2,83 MB) pobrań: 6 załączył: Szymon Pruś, Administrator data dodania: 2024-06-12 09:07
  • ELTEL ulotka rozmiar: (855,79 kB) pobrań: 6 załączył: Szymon Pruś, Administrator data dodania: 2024-06-12 09:07