Aktualności

Liczba odsłon: 5603337

Turniej 6-stek na orliku!!!

2026-06-26
TURNIEJ 6-stek orlik
TURNIEJ 6-stek orlik

Wakacje oficjalnie rozpoczęte, a to oznacza tylko jedno – czas na sportowe emocje na najwyższym poziomie! Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w letnich zmaganiach piłkarskich.

Rozgrywki podzielone są na dwa etapy:

  • 1 ETAP – 4 LIPCA 2026 (sobota)

- Dla dzieci w wieku 8 - 10 lat

- Godziny: 9:00 - 14:00

  • 2 ETAP – 11 LIPCA 2026 (sobota)

- Dla dzieci w wieku 11 - 14 lat

- Godziny: 9:00 - 14:00

Miejsce: Orlik Niwiska

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY:

  • Skład: 5+1 graczy na boisku + maksymalnie 4 rezerwowych.
  • Wiek: Dopasowany do danej kategorii wiekowej.
  • Uwaga: Ilość drużyn jest ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy!

CO OFERUJEMY?

  • Wyjątkowe puchary i medale dla uczestników
  • Ciekawe warsztaty z dietetykiem
  • Nadzór profesjonalnych sędziów
  • Drobny poczęstunek oraz zapas wody

ZAPISY I ZGŁOSZENIA:

Zapisy SMS lub telefonicznie pod numerem: 726 889 994

Przy zgłoszeniu podaj:

  • Nazwę drużyny
  • Ilość osób
  • Kategorię wiekową

Zbierz drużynę i widzimy się na ORLIKU! Do zobaczenia!

Dofinansowano ze środków Budżetu Państwa

Program ,,Aktywny Orlik"

Zadanie dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki