Aktualności

Wydarzenia

Liczba odsłon: 208385
link do artykułu: TURNIEJU SOŁECTW GMINY NIWISKA W PIŁCE SIATKOWEJ

TURNIEJU SOŁECTW GMINY NIWISKA W PIŁCE SIATKOWEJ

Zapraszamy do wzięcia udziału i kibicowania w TURNIEJU SOŁECTW GMINY NIWISKA W PIŁCE SIATKOWEJ

- rozgrywki w dniu 26.02.2023 r. w sali gimnastycznej w Siedlance  – rozpoczęcie o godz. 1130 – każdy mecz do 2 wygranych setów do 15 pkt.

link do artykułu: Bezpłatne webinarium ,,Dofinansowania na kursy i szkolenia z Funduszy Europejskich"

Bezpłatne webinarium ,,Dofinansowania na kursy i szkolenia z Funduszy Europejskich"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Mielcu,  zaprasza na bezpłatne webinarium „Dofinansowania na kursy i szkolenia z Funduszy Europejskich”. Webinarium odbędzie się 12 stycznia 2023 r., od godziny 10:00 do 11:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. 

link do artykułu: Życzenia bożonarodzeniowe

Życzenia bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami przynosząc radość, pokój i nadzieję. W imieniu własnym oraz władz samorządowych Gminy Niwiska, życzymy pięknych i spokojnych świąt - czasu wyjątkowego i pełnego miłości. Niechaj świąteczne dni będą też okazją do odpoczynku i sprzyjają refleksji. W Nowym Roku 2023 życzymy Państwu pomyślności, zdrowia i realizacji wszelkich planów.

link do artykułu: XVIII Biesiada u Hupki

XVIII Biesiada u Hupki

Zapraszamy na ,,XVIII Biesiadę u Hupki" która odbędzie się w dniu 26 listopada 2022 r. od godz.15:00 w sali widowiskowej w Dworku Hupki w Niwiskach

W programie m.in.: „Zerwij ziele o poranku” oraz „Spór o las” widowiska w wykonaniu Zespołu Ludowego „Górniacy”,  „Gasimy - remiza stać będzie”- Teatr Dorosłych „Uciecha”, Występ Zespołu „Górnianki”

link do artykułu: Koncert pieśni patriotyczno-maryjny w Niwiskach

Koncert pieśni patriotyczno-maryjny w Niwiskach

Zapraszamy na koncert pieśni patriotycznych i maryjnych ,,Miej w opiece naród cały..." organizowany przez Szkołę Muzyczną I stopnia w Niwiskach w dniu 10 listopada 2022r. w kościele pw. Św. Mikołaja Niwiskach o godz. 17:00.

link do artykułu: Dzień Seniora

Dzień Seniora

Dzienny Dom „Senior - WIGOR" Gminny Ośrodek Kultury oraz Biblioteki Koło Gospodyń Wiejskich w Niwiskach serdecznie zapraszają Seniorów 60+  na DZIEŃ SENIORA który odbędzie się 20 października 2022 r.(czwartek) godz. 10:00 w sali widowiskowej GOKiB w Niwiskach W programie: występ seniorów z DDSW w Niwiskach, wspólne biesiadowanie, poczęstunek

link do artykułu: ZAPROSZENIE -spotkanie informacyjno-szkoleniowe

ZAPROSZENIE -spotkanie informacyjno-szkoleniowe

Wójt Gminy Niwiska oraz  Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące wsparcia rozpoczęcia działalności gospodarczej  oraz  pożyczek dla MŚP 26  sierpnia  2022 r. (piątek)  godz. 09.00  do Urzędu Gminy Niwiska, Niwiska 430, sala nr 4

link do artykułu: Dożynki Gminne 2022 - Trześń 14 sierpnia 2022r

Dożynki Gminne 2022 - Trześń 14 sierpnia 2022r

Wójt Gminy Niwiska zaprasza na DOŻYNKI GMINNE wraz z pokazem tradycji lasowiackich które odbędą się 14 sierpnia 2022 roku  w Trześni. W programie:

link do artykułu: Zdefiniowana galeria

Zdefiniowana galeria

Zapraszamy na ,,LETNI TURNIEJ SOŁECTW GMINY NIWISKA" który odbedzie sie w dniu 07 sierpnia 2022r. od godz. 17:00 na boisku sportowym w Hucinie. 

link do artykułu: Sportowe emocje przed nami !! - HUCINA 07.08.2022r. od godz. 14:00

Sportowe emocje przed nami !! - HUCINA 07.08.2022r. od godz. 14:00

Po niemal dwuletniej przerwie znów będziemy mogli przeżywać sportowe emocje podczas rozgrywek piłkarskich o Puchar Wójta Gminy Niwiska.

Serdecznie zapraszamy !!! Rozgrywki FINAŁOWE: 

link do artykułu: WYKONAJ BEZPŁATNE BADANIA - profilaktyka 40+

WYKONAJ BEZPŁATNE BADANIA - profilaktyka 40+

Centrum Medyczne MEDYK i Urząd Gminy Niwiska zapraszają na bezpłatne badania dla mieszkańców powyżej 40 roku życia w dniu 5 sierpnia 2022 roku (piątek) przy Sklepie Jubilatka w Niwiskach w godzinach 700-1100.

link do artykułu: Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Urzędzie Gminy Niwiska

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Urzędzie Gminy Niwiska

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Niwiska (osoby fizyczne zamierzające założyć działalność gospodarczą lub podnieść kwalifikacje zawodowe, przedsiębiorców, stowarzyszenia, JST) na indywidualne, bezpłatne konsultacje dotyczące pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich.

Strona 4 z 15